British Automotive Centrum ul.Waszyngtona +48 22 591 79 00 Al.Witosa +48 22 640 13 74

Gwarancja

Gwarancja

GWARANCJA PLUS*

Obecnie nasza pięcioletnia gwarancja składa się z 5-letniej Gwarancji Podstawowej oraz Gwarancji Plus obejmującej dodatkowo dwa kolejne lata eksploatacji, tj. trwającej do końca piątego roku eksploatacji samochodu (nie dłużej jednak niż do osiągnięcia przebiegu 150 000 km).­

Gwarancja Plus obejmuje wszystkie części i podzespoły objęte oryginalnie 36-miesięczną Gwarancją Podstawową. Tym samym Gwarancja Plus jest pełnym przedłużeniem gwarancji fabrycznej.

Gwarancja Plus oferowana jest przez Generalnego Importera bezpłatnie do pojazdów marki Jaguar sprzedanych od dnia 1 sierpnia 2011 roku, które zostaną zarejestrowane w Polsce, za wyjątkiem pojazdów objętych Gwarancją Podstawową, pojazdów kupowanych do celów sportowych, z przeznaczeniem do nauki jazdy, wynajmu krótkoterminowego, odpłatnego przewozu osób (np. taxi) oraz zakupionych przez służby ratunkowe i publiczne. Powyższe ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Szczegóły u autoryzowanych dilerów.

Mamy nadzieję, że wprowadzenie pięcioletniego okresu gwarancyjnego przyczyni się do zapewnienia Państwu pełnej radości z jazdy samochodami naszych marek oraz całkowitej satysfakcji od chwili zakupu aż do chwili sprzedaży auta. Chcemy bowiem, aby w przyszłości, w chwili wymiany na nowy, mogli Państwo dzięki Gwarancji Plus łatwo i atrakcyjnie sprzedać posiadany pojazd.

GWARANCJA NA POWŁOKĘ LAKIERNICZĄ*

Gwarancja na powłokę lakierniczą obowiązuje przez 36 miesięcy bez limitu przebiegu pojazdu.

Gwarancja antykorozyjna o­bowiązuje przez okres 72 miesięcy bez limitu kilometrów.


* Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oświadczenia gwarancyjnego ani oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Szczegóły dotyczące warunków udzielenia gwarancji dostępne są u autoryzowanych dilerów.